FAQ

znajdź odpowiedź na najczęściej zadawane pytania

Jakie rodzaje opakowań produkujemy?

Produkujemy opakowania z tektur falistych, przeznaczone głównie do transportu i magazynowania. Wykonujemy zarówno najprostsze opakowania klapowe, jak i bardziej skomplikowane opakowania wykrojnikowe, również spoza katalogu FEFCO wg własnych projektów.

Jakich opakowań nie produkujemy?

Nie wykonujemy opakowań typu pizza, tacek na owoce. Jest to technicznie możliwe, natomiast specjalizują się w tym inne firmy. Nie wykonujemy opakowań ozdobnych, chodź niektóre nasze opakowania wyglądają naprawdę dobrze 🙂

Jaki jest termin realizacji zlecenia?

Termin realizacji jest zależny od wielkości danego zlecenia i przyjętej technologii produkcji. Przy małych partiach jest to termin 4-5 dni roboczych. Przy większych zamówieniach termin waha się pomiędzy 7 a 14 dniami roboczymi.

Czy mamy na stanie gotowe opakowania “od ręki”?

Mamy na stanie kilka rodzajów opakowań dostępnych “od ręki” jednak nie specjalizujemy się w tego typu sprzedaży. Wykonujemy opakowania na konkretne zlecenie, w dokładnie określonych rozmiarach.

Jaki jest koszt dostawy?

Koszt dostawy na terenie Krakowa i okolic zapewniamy gratis przy zamówieniach powyżej 500 zł netto. Przy mniejszych zamówieniach koszt jest wyliczany indywidualnie, podobnie przy dostawie powyżej 40 km od naszej siedziby. Zapewniamy każdy rodzaj transportu – samochody 2,4,8,16 i 34 paletowe jak i dostawy kurierem (zarówno palety jak i pojedyńcze paczki).

W jaki sposób podajemy wymiary opakowań?

Posługujemy się wymiarami wewnętrznymi opakowań. Kolejność podawania wymiarów: Podstawa opakowania – długość i szerokość. Na końcu podajemy wysokość opakowania.

Czemu opakowanie o tym samym rozmiarze produkowane w tej samej ilości może mieć różną cenę?

Kolejność podawania wymiarów jest bardzo ważna. Opakowanie o tej samej kubaturze lecz o innej kombinacji wymiarów może bardzo różnić się w cenie. Wynika to z konstrukcji opakowania i związanych z tym zależności. Zupełnie innego rozmiaru surowiec będziemy potrzebować by wyprodukować opakowanie 800x200x600 (mm), innego gdy opakowanie będzie mieć wymiar 800x600x200 (mm). Mimo tej samej kubatury na opakowanie w pierwszym przypadku potrzebujemy 2.40 m2, natomiast w drugim przypadku 1.71 m2. Ma to oczywiście przełożenie na cenę opakowania.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

zapraszamy do kontaktu!