OPAKOWANIA KARTONOWE

Opakowania kartonowe dla każdej branży

Opakowania kartonowe mają zastosowanie w wielu miejscach. Szczególnie w dobie rozwijających się i zyskujących na popularności zakupach internetowych, stały się podstawowym elementem wyposażenia wielu biur i magazynów. W ofercie sklepu Mimas znajdziesz różnego rodzaju opakowania kartonowe w wielu rozmiarach. Nasze produkty to przede wszystkim trwała konstrukcja, dopasowana w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas przewożenia towarów. Hurtownia opakowań kartonowych Mimas to miejsce w którym znajdziesz wiele rodzajów pudełek, które różnią się od siebie grubością, gramaturą, a także sposobem składania czy zamykania. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować opakowanie kartonowe do cech przedmiotów, które potencjalnie będą się znajdować w środku. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar kartonu w zależności od potrzeb.

Opakowania kartonowe na wymiar

Możliwość dopasowania odpowiednich wymiarów opakowań kartonowych sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby wielu firm. W zależności od branży, każdy ładunek różni się od siebie wieloma parametrami. Produkty mogą różnić się od siebie wagą, wymiarami czy kształtem. W przypadku ładunków o niestandardowych wymiarach idealnie sprawdzą się opakowania kartonowe na wymiar. Bezpiecznie przetransportujesz swoje produkty, bez obaw o ich uszkodzenie. Warto również podkreślić, że dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu możemy zapamiętać indywidualne parametry zamówienia, przez co bez problemu możesz zamówić dodatkowy nakład. Oferujemy małe pudełka kartonowe, duże opakowania i indywidualne opakowania na wymiar.

Rodzaje opakowań kartonowych

Hurtownia opakowań Mimas oferuje różne rodzaje opakowań. Znajdziesz u nas popularne opakowania klapowe, które idealnie sprawdzą się do wysyłki towarów lub do ich przechowywania. Mogą być wykorzystywane jako opakowania zbiorcze, do magazynów czy transportu. Nasz park maszynowy pozwala na wyprodukowanie dowolnej ilości w różnych rozmiarach. Oferta Mimas to również bardziej zaawansowane opakowania kartonowe fasonowe. Możesz zaprojektować dowolny kształt, pod konkretny produkt. Zapraszamy!

Opakowania kartonowe na wymiar

Pudełka kartonowe hurt

W Mimas możesz zamówić zarówno małe jak i duże nakłady opakowań kartonowych. Znajdziesz u nas opakowania kartonowe klapowe, fasonowe oraz indywidualne opakowania według własnego projektu. Razem z nami możesz dopasować opakowania kartonowe do cech produktu, który będzie w nich transportowany czy przechowywany.

Hurtowe zamówienia opakowań 

Jako hurtownia opakowań kartonowych oferujemy klientom możliwość produkcji pudełek zgodnie z ich preferencjami. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala wykonać różne wymiary spoza standardowych wykrojników. Oferta Mimas to przede wszystkim kartonowe opakowania klapowe, a także fasonowe.

Producent opakowań kartonowych

Dlaczego warto wybrać opakowania kartonowe? Jest to rozwiązanie bardzo uniwersalne. Sprawdzi się do transportu czy magazynowania towaru, niezależnie od branży. Ceny pudełek kartonowych są stosunkowo niskie i gwarantują wysoką trwałość i solidność wykonania. Hurtownia opakowań kartonowych Mimas to pudełka o mocnej konstrukcji, odpornej na działanie czynników zewnętrznych podczas przewożenia. Postaw na bezpieczny transport i skuteczną ochronę. Zapraszamy!

Sprawdź również opakowania tekturowe

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!