NADRUK SITODRUKOWY

W przypadku niewielkich serii, doskonałe zastosowanie znajduje nadruk sitodrukowy, który wyróżnia się wyjątkowo niską ceną przygotowania narzędzi. Wykonywany jest za pomocą odpowiednio naświetlonych sit, a stworzenie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez dedykowane matryce. Każdy kolejny kolor jest zawsze nakładany osobno.

Warto zapamiętać, że przy tej technologii nie ma możliwości wykonania przejść tonalnych – można jedynie zasymulować taki efekt poprzez wykonanie odbitki w formie rastra.

Dzięki doświadczeniu naszej firmy oraz profesjonalnemu podejściu do każdego Klienta, jesteśmy w stanie szybko zrealizować każde zlecenie, przestrzegając ustalonych wspólnie terminów.

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!