TEKTURY 2-WARSTWOWE W ROLKACH

Niektóre przedmioty wymagają dedykowanego zabezpieczenia podczas ich magazynowania, czy też transportowania. Jest to szczególnie istotne w przemyśle meblowym, gdzie fronty meblowe bądź przedmioty o nieregularnych kształtach mogą łatwo ulec uszkodzeniu. Aby uniknąć tej sytuacji niezbędne są tektury 2-warstwowe w rolkach, które bezpośrednio zabezpieczą dowolny element.

Można stosować je jako zamiennik folii bąbelkowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości tektury 2-warstwowe w rolkach. Ich standardowym rozmiarem, jaki posiadamy w stałym asortymencie, jest bela o nawoju 150mb o wysokości 1m.

Jednak w pełni dostosujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, proponując dowolne inne rozmiary. W tym celu zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą znaleźć najodpowiedniejsze rozwiązanie.

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!