WYPOSAŻENIE DO OPAKOWAŃ

Wszelkiego rodzaju przekładki, kratownice, kształtki zabezpieczające produkt przed uszkodzeniem, jak również dodatki typu rączki plastikowe czy okienka foliowe.

Przekładki kartonowe

to prosty sposób dodatkowego zabezpieczenia produktu przed uszkodzeniem np. przy otwieraniu
opakowania nożykiem. Jest to także dobry sposób na wzmocnienie dna opakowania.

Kratownice

mają za zadanie zabezpieczyć butelki, świeczki itd. przed obijaniem się o siebie. Znacznie zmniejsza ryzyko
uszkodzenia produktu podczas transportu. Wzmacnia też całe opakowanie.

Kształtki

ustalające wg indywidualnych projektów pozwolą zabezpieczyć Państwa produkt w opakowaniu przed niekontrolowanym przemieszczaniem się wewnątrz opakowania, lub stworzą dodatkową strefę zgniotu by maksymalnie obniżyć ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu.

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!