NADRUK FLEKSOGRAFICZNY

Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku większych serii – koszt przygotowania narzędzi jest wyższy,niż w przypadku innych technologii, jednak cena jednostkowa będzie znacznie niższa.

Nadruk fleksograficzny umożliwia wykonanie do 4 kolorów.

Nadruk fleksograficzny wykonywany jest przy pomocy elastycznych form z polimeru, a każdy kolejny kolor wiąże się z nową formą. Gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia, dotrzymując wyznaczonego wcześniej terminu. Przy tym nie umniejsza to jakości naszych produktów, które spełnią wszystkie oczekiwania oraz potrzeby naszych Klientów.

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!