OPAKOWANIA KLAPOWE

Najpopularniejszy i najprostszy rodzaj opakowań, sprawdzający się jako opakowanie zbiorcze, transportowe czy magazynowe. Możemy je wykonać w niemal dowolnym rozmiarze i w każdej ilości.

Opakowania tego typu nie wymagają przygotowywania dodatkowych narzędzi przed produkcją, a ich proces produkcji nie jest bardzo skomplikowany. Czynniki te wpływają na atrakcyjność cenową opakowań klapowych.

Nie czekaj – wyceń swoje opakowań online

Opakowania klapowe nie wymagające wykonywania dodatkowych narzędzi występują w trzech podstawowych kształtach.

FEFCO 201

Najpopularniejsza forma opakowania. Klapy z obu stron schodzące się w środku opakowania.

FEFCO 200

Klapy z jednej strony, z drugiej strony opakowanie jest otwarte.

FEFCO 203

Klapy zachodzące na siebie. Mogą zachodzić z obu stron, lub z jednej na zadaną szerokość. Zabieg ten zwiększa wytrzymałość konstrukcji dna. Dodatkowym atutem jest lepsze zabezpieczenie produktu w przypadku gdy opakowanie jest otwierane nożykiem. Przy tej konstrukcji rozcinanie taśmy nie spowoduje uszkodzenia produktu.

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!