Materiały opakowaniowe

Właściwe odchodzenie się z towarem w czasie wysyłki lub magazynowania jest bardzo ważne, warto jednak dodatkowo upewnić się, że przewożone lub ustawiane na regałach produkty nie ulegną uszkodzeniu.

W ofercie naszej firmy zgromadziliśmy całą gamę materiałów, przy pomocy których uda się trwale zabezpieczyć nawet przesyłki o dużych gabarytach i nieregularnym kształcie.

Posiadamy miedzy innymi duży wybór folii, w tym również termokurczliwą oraz bąbelkową, a także taśmy pakowe i spinające. Zapewnią one ustawionym na palecie opakowaniom większą stabilność, zamortyzują niepożądane wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, a także osłonią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki dużej różnorodności naszych materiałów opakowaniowych z pewnością uda się znaleźć rozwiązanie dokładnie dopasowane do potrzeb zlecenia.

W celu przedstawienia spersonalizowanej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.

FOLIA STRETCH

1,50 kg transparent
2,50 kg transparent
3,00 kg transparent
1,50 kg czarna
2,50 kg czarna
3,00 kg czarna
Minirap 10 cm
Minirap 25 cm

zobacz produkt

TAŚMA PAKOWA

Akryl 48 x 60y
Akryl Plus 48 x 66y
Akryl Plus 48 x 165y
Hot Melt 48 x 66y
Hot Melt 48 x 165y
Hot Melt maszynowa 48 x 1080y
Solvent 48 x 66y
Solvent maszynowa 48 x 990y
Taśma z nadrukiem

zobacz produkt

TAŚMA SPINAJĄCA

PP 9050
PP 12060
PP 16080
PP 19090
PES WG 60
Zapinki druciane 9-19 mm
Zapinki metalowe 9-19 mm
Napinacz H21
Paskowacz
Wózek odwijacz

FOLIA TERMOKURCZLIWA

PE
PCV
Poliolefina

FOLIA BĄBELKOWA

Szer. 30 cm
Szer. 60 cm
Szer. 100 cm
Szer. 120 cm
Woreczki z folii bąbelkowej

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!