OPAKOWANIA FASONOWE

Opakowania do których produkcji niezbędne jest wykonanie dodatkowych narzędzi (wykrojników). Pozwala na pełną dowolność kształtu, zastosowanie perforacji, czy automatycznego dna nie wymagającego użycia taśmy pakowej. Możliwe jest zaprojektowanie opakowania o niestandardowym kształcie specjalnie pod dany produkt, w czym służymy pomocą.

Opakowania fasonowe występują w bardzo różnych formach. Podstawowy zestaw kształtów można znaleźć w katalogu FEFCO, jednak korzystając z tej metody produkcji można wykonać opakowanie o dowolnym kształcie.

Opakowania te mają tą zaletę że cięcia są bardzo precyzyjne i jakość wykonania jest znacznie większa niż przy opakowaniach klapowych. Powoduje to że znacznie lepiej się prezentują. Sprawdzą się zatem wszędzie tam gdzie wygląd opakowania ma znaczenie. Możliwe jest zaprojektowanie opakowania pod konkretny produkt, np. narożniki na rogi okien, drzwi, czy opakowanie zabezpieczające np. wannę. Minusem tych opakowań jest konieczność wykonania wykrojnika czyli swego rodzaju matrycy. Koszt takiego narzędzia zależy od ilości metrów bieżących użytego noża.

Na opakowaniach fasonowych istnieje możliwość nadruku w każdej z możliwych technologii. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów opakowań tego typu. Przykład opakowań zabezpieczających produkt wg naszych projektów.

Opakowania z katalogu FEFCO nr 427 i 421
Opakowania te nie wymagają klejenia, po złożeniu są gotowe do użycia.

Opakowania z katalogu FEFCO nr 427 i 421
Opakowania te nie wymagają klejenia, po złożeniu są gotowe do użycia.

Inne przykłady opakowań z katalogu FEFCO
– opakowanie  z półautomatycznym dnem, opakowanie do wysyłki książek, tacka nie wymagająca klejenia.

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!