OPAKOWANIA TEKTUROWE

Producent opakowań tekturowych – Mimas Technik

Opakowania tekturowe od Mimas to gwarancja najwyższej jakości pudełek z tektury falistej. Pudełka tekturowe mają swoje zastosowanie w wielu branżach. Dla naszych klientów oferujemy standardowe opakowania tekturowe oraz pudełka na indywidualne zlecenie wg wykrojnika.

Dopasowane pudełka tekturowe dla Twojej firmy 

Niezależnie od branży w Mimas znajdziesz szeroką gamę opakowań tekturowych. Nasze pudełka to gwarancja wytrzymałości. Nowoczesny park maszynowy pozwala dopasować odpowiedni rozmiar i grubość do gabarytów towarów, które będą znajdować się docelowo w opakowaniach. Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie odpowiednie opakowania tekturowe, gramaturę i wymiary zgodnie z potrzebami. Odpowiednio dobrane pudełka z tektury do zawartości to gwarancja bezpieczeństwa transportu czy magazynowania towarów.

opakowania tektura

Zalety opakowań tekturowych

Do głównych zalet pudełek tekturowych należy zaliczyć przede wszystkim ich uniwersalność. Sprawdzą się niezależnie od branży. Możemy modyfikować ich parametry (wielkość czy kształt) w zależności od potrzeb. Opakowania tekturowe są również stosunkowo tanie, w porównaniu do innych rozwiązań. Gwarantują wysoką wytrzymałość na uszkodzenia i chronią towary podczas przewożenia. Opakowania tekturowe to również korzyść dla środowiska. Możemy je poddać recyklingowi, z którego wykonane zostaną np. następne opakowania.

Zastosowanie pudełek tekturowych 

Pudełka tekturowe to uniwersalne rozwiązanie, idealne do transportu lub magazynowania towarów. Sprawdzi się więc w każdej branży wysyłkowej czy w sklepach stacjonarnych. Wytrzymała tektura zapewnia bezpieczny transport produktów podczas wysyłki. Naszym klientom oferujemy produkcję opakowań tekturowych zarówno w małych nakładach jak i w hurcie.

Jak wybrać odpowiedniego producenta opakowań tekturowych?

Na rynku znajdziemy wiele możliwości w zakresie pudełek. Na co zwrócić uwagę szukając opakowań tekturowych? Przede wszystkim wybierz producenta, który dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Producent opakowań tekturowych Mimas, oferuje klientom technologie, które pozwalają na produkcję różnego rodzaju produktów. Bez problemu podejmiemy się produkcji zarówno małych, średnich jak i dużych nakładów. Ważną kwestią jest również jakość i wytrzymałość wykorzystywanych materiałów. Decydując się na opakowania tekturowe w Mimas zyskujesz najwyższą jakość usług i wyrobów. Zaawansowany park maszynowy wpływa również na czas realizacji zamówień. W zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne zlecenia w określonym czasie. Skorzystaj z usług doświadczonego producenta opakowań tekturowych – Mimas Technik!

Sprawdź również opakowania kartonowe

Opakowania tekturowe cennik – Mimas Technik

W ofercie Mimas Technik znajdziesz wiele rozwiązań dopasowanych do różnych branż. Ceny zależne są od wybranych wymiarów, rodzajów opakowań czy nakładu. Niezależnie czy posiadasz sklep internetowy, hurtownie czy magazyn, u nas znajdziesz szeroki wachlarz możliwości w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z wygodnego formularza i otrzymaj spersonalizowaną wycenę: https://www.mimas.pl/wycena/.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!