TAŚMY PAKOWE Z NADRUKIEM I BEZ

Nie ma lepszego sposobu na zamykanie opakowań klapowych i zabezpieczanie ich przed przypadkowym otwarciem niż solidne taśmy pakowe. Powszechnie wykorzystuje się je również przy foliowaniu palet i przygotowywaniu do wysyłki rozmaitych przesyłek, wiadomo jednak, iż nie ma jednego uniwersalnego rodzaju, który będzie sprawdzał się do każdego zastosowania. Nasza firma oferuje taśmy na różnych nośnikach klejowych zależnie od potrzeb klienta. Możemy je również zróżnicować ze względu na rozmiar, a nawet umieścić na nich spersonalizowany nadruk.

Rozmiar:

Zależnie od potrzeb klienta, możemy zaproponować różne nawoje oraz szerokości. Standardowym najczęściej używanym rozmiarem jest 60m x 48 mm. W ostatnim czasie popularność na rynku zdobywają również taśmy pakowe w rozmiarze 60y x 48mm.

Rodzaje klejów:

Solvent (kauczuk naturalny) – najdroższy rodzaj kleju, sprawdza się w każdych warunkach i na każdej powierzchni (karton,folia, papier), również przy ujemnych temperaturach.
Hot-melt – tańszy rodzaj kleju, mający dobre właściwości w dodatnich temperaturach na gładkim podłożu
Akryl – najtańszy rodzaj kleju, sprawdzający się dobrze w dodatnich temperaturach na gładkim podłożu
Akryl plus – taśma ze zwiększoną ilością kleju, dzięki czemu znacznie lepiej trzyma się podłoża

Taśmy z nadrukiem:

Dla naszych klientów tworzymy również taśmy pakowe z indywidualnymi oznaczeniami. Nadruk możemy zaproponować w maksymalnie 3 barwach.

Kolory na gotowym produkcie będą jednolite i bez przejść tonalnych. Nośniki klejowe dostępne dla taśm z nadrukiem to solvent, hot-melt, oraz akryl.

Taśmy bez nadruku:

W naszej ofercie te artykuły o uniwersalnym zastosowaniu występują w kolorze brązowym, oraz przeźroczystym.

Dostępne dla tego rodzaju taśm nośniki klejowe to solvent, hot-melt, akryl, oraz akryl plus

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!