TAŚMY PAKOWE Z NADRUKIEM I BEZ

Nie ma lepszego sposobu na zamykanie opakowań klapowych i zabezpieczanie ich przed przypadkowym otwarciem niż solidne taśmy pakowe. Powszechnie wykorzystuje się je również przy foliowaniu palet i przygotowywaniu do wysyłki rozmaitych przesyłek, wiadomo jednak, iż nie ma jednego uniwersalnego rodzaju, który będzie sprawdzał się do każdego zastosowania. Nasza firma oferuje taśmy na różnych nośnikach klejowych zależnie od potrzeb klienta. Możemy je również zróżnicować ze względu na rozmiar, a nawet umieścić na nich spersonalizowany nadruk.

Rozmiar:

Zależnie od potrzeb klienta, możemy zaproponować różne nawoje oraz szerokości. Standardowym najczęściej używanym rozmiarem jest 60m x 48 mm. W ostatnim czasie popularność na rynku zdobywają również taśmy pakowe w rozmiarze 60y x 48mm.

Rodzaje klejów:

Solvent (kauczuk naturalny) – najdroższy rodzaj kleju, sprawdza się w każdych warunkach i na każdej powierzchni (karton,folia, papier), również przy ujemnych temperaturach.
Hot-melt – tańszy rodzaj kleju, mający dobre właściwości w dodatnich temperaturach na gładkim podłożu
Akryl – najtańszy rodzaj kleju, sprawdzający się dobrze w dodatnich temperaturach na gładkim podłożu
Akryl plus – taśma ze zwiększoną ilością kleju, dzięki czemu znacznie lepiej trzyma się podłoża

Taśmy z nadrukiem:

Dla naszych klientów tworzymy również taśmy pakowe z indywidualnymi oznaczeniami. Nadruk możemy zaproponować w maksymalnie 3 barwach.

Kolory na gotowym produkcie będą jednolite i bez przejść tonalnych. Nośniki klejowe dostępne dla taśm z nadrukiem to solvent, hot-melt, oraz akryl.

Taśmy bez nadruku:

W naszej ofercie te artykuły o uniwersalnym zastosowaniu występują w kolorze brązowym, oraz przeźroczystym.

Dostępne dla tego rodzaju taśm nośniki klejowe to solvent, hot-melt, akryl, oraz akryl plus

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!