OPAKOWANIA INNE

Różnego rodzaju opakowania wykonywane bez użycia dodatkowych narzędzi, np. opakowania teleskopowe, narożniki do palet, owijki do zabezpieczenia długich profili, proste tacki do samodzielnego klejenia.

Opakowania te ze względu na swoją konstrukcję i metodę wykonania nie kwalifikują się jako opakowania klapowe, ani opakowania fasonowe. Są to np. :

Opakowania FEFCO 411 oraz 409 dobrze sprawdzające się do zabezpieczenia profili aluminiowych, płyt meblowych itd.

Opakowanie FEFCO 404 świetnie sprawdzi się do wysyłki książek czy kalendarzy.
Opakowanie FEFCO 300 to prosta tacka. Wymaga od państwa sklejenia, lub zszycia rogów, dostarczane jest w formie rozłożonej.

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!