TEKTURY W ARKUSZACH

Dzięki bardzo szerokiemu zastosowaniu te produkty cieszą się dużym zapotrzebowaniem w każdym zakładzie produkcyjnym, jak i hali magazynowej. Udostępniamy tektury w arkuszach, o różnych falach i gramaturach, aby każdy nasz Klient znalazł rozwiązanie dopasowane do posiadanych potrzeb oraz oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Proponowane tektury w arkuszach można wykorzystać zarówno jako przekładki podczas pakowania, jak i podkładka pod większe pudła, czy też przedmioty. Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość tych produktów, o dokładnie takich wymiarach, jakie Państwo potrzebują. Zamówienie zostanie zrealizowane oraz dostarczone w wyznaczonym terminie pod dowolny adres.

Zwracamy również szczególną uwagę na jakość naszych produktów, aby mogły one poprawnie spełniać wybraną funkcję.

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!