FOLIA STRETCH

Dzięki doskonałemu przyleganiu do powierzchni oraz dużej rozciągliwości oraz odporności folia stretch jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do zabezpieczania materiałów przeznaczonych do wysyłki i transportu. Owinięte nią palety nabierają stabilności, dzięki czemu łatwiej jest przemieszczać je po magazynie i ustawiać na regałach. W zależności od potrzeb można zdecydować się na materiał przezroczysty, jak i w kryjącym kolorze, który doskonale zamaskuje zawartość przesyłki. Do zalet tworzywa należy również jego szczelność – nieprzepuszczalna powłoka doskonale ochroni zawartość przed zabrudzeniem lub zawilgoceniem.

Nasza folia stretch sprzedawana jest w wygodnych i poręcznych rolkach. Największym powodzeniem na magazynach cieszą się te o szerokości 500 mm, nawoju od 1,5 do 3 kg, oraz grubości 23 µm.
Najpopularniejsze standardowe rozmiary mamy dostępne stale na magazynie. Na życzenie możemy zaproponować też inne wielkości w zależności od potrzeb klienta.

 

W swojej ofercie posiadamy również inne produkty przydatne przy pakowaniu: 

  • folię bąbelkową
  • taśmy spinające
  • narożniki
  • pianki pe
  • dyspensery, napinacze

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

SZUKASZ INNYCH PRODUKTÓW

zapytaj nas o pełną ofertę!