kjvkjvk

O nas

wszystko co powinieneś wiedzieć o Mimas

Nasza firma

Przedsiębiorstwo MIMAS TECHNIK istnieje na polskim rynku od 1998 roku. W początkach swojej działalności firma produkowała wyłącznie opakowania klapowe, czyli pudła zbiorcze w małych partiach. Inwestycje w park maszynowy i kadrę pracowników przyczyniły się do rozwoju marki. Nowoczesne linie technologiczne umożliwiły tworzenie zaawansowanych rozwiązań. Wraz z rozwojem działalności, stopniowo wzbogacaliśmy ofertę o nowe produkty .

Obecnie proponujemy nie tylko standardowe opakowania klapowe, lecz także opakowania fasonowe, które znajdą zastosowanie w każdym zakładzie. Ponadto proponujemy praktyczne wyposażenie do opakowań, a w tym taśmy pakowe z nadrukiem i bez oraz tektury 2-warstwowe w rolkach.

Opakowania klapowe85%
Opakowania fasonowe55%
Folie i taśmy pakowe45%

Nowoczesność

Przygotowujemy wszystkie opakowania kartonowe w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na wykonanie produktów w partiach o małych, średnich i dużych nakładach przy zachowaniu powtarzalności parametrów. Inwestowanie w rozbudowę parku oraz jego unowocześnienie pozwala nam osiągać na co dzień doskonałe rezultaty.

Wysoka Jakość

Każdego dnia przy realizacji każdego zamówienia stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jako producent kartonów, ale także usługodawca dbamy o utrzymanie na najwyższym poziomie zarówno naszych świadczeń, jak i poszczególnych wyrobów. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i bazujemy na znanych technologiach i technikach produkcji.

Szybkie realizacje

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dbamy o przygotowanie towarów do wysyłki w określonym czasie. Wykonujemy wszystkie prace zgodnie z przyjętym harmonogramem działania, dzięki czemu wszystkie zamówienia są gotowe do wysyłki w określonym terminie. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy.

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb!

Mamy do zaoferowania również folię stretch, tektury w arkuszach oraz dodatkowe materiały, przydatne przy pakowaniu. Na życzenie naszych Klientów możemy także wykonać nadruk sitodrukowy, fleksograficzny, offsetowy i cyfrowy. Jako doświadczony producent kartonów z bogatą wiedzą teoretyczną oraz praktyczną, pracujemy stale nad rozwojem naszego przedsiębiorstwa. Śledzimy nowinki techniczne i przyglądamy się z uwagą potrzebom naszych Klientów. Takie działanie pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i stale poszerzać ofertę produktów. Chętnie też uzupełniamy nasze portfolio o dodatkowe usługi, dopełniające kompleksowy charakter oferty.

Certyfikaty

Firma Mimas Technik posiada następujące certyfikaty:
Certyfikat FSC® – System kontroli pochodzenia produktu FSC®COC

Dotyczy produktów oznaczonych certyfikatem FSC®

Zapytaj nas o ofertę na opakowania z certyfikatem FSC

 

Wiedza i doświadczenie

Działamy bowiem w branży od 1998 roku dlatego bazując na latach praktyki i mając na uwadze wszystkie dotychczasowe realizacje, możemy pochwalić się ugruntowaną pozycją.
100
tylu zadowolonych KLIENTÓW
0
tyle lat na rynku
0
MILIONÓW M2 SPRZEDANEJ TEKTURY
0
do tylu sprzedaliśmy państw